KANCELARIA ADWOKACKA PIOTRA WOJTASZAKA – O NAS

Kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Wojtaszaka świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz osób prawnych.

Statuetka Temidy, otwarte książki

Celem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Realizacja tego celu opiera się przede wszystkim na budowaniu obustronnego zaufania w relacjach z klientem, zrozumieniu istoty problemu i poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

W ramach prowadzonej działalności w Kancelarii obsługiwane są sprawy z zakresu prawa karnego (oferujemy usługi obejmujące zarówno obronę oskarżonego, jak i reprezentację poszkodowanego), cywilnego (w tym zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego) oraz sprawy związane z odszkodowaniami.

Precyzyjne działanie i pełne zaangażowanie – kancelaria adwokacka w Krakowie

Podejmując współpracę z Kancelarią Adwokacką Adwokata Piotra Wojtaszaka, otrzymujecie Państwo gwarancję starannego działania, pełnego zaangażowania, dyskrecji i dostępności.

Dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadnienia w każdej dziedzinie prawa. Obsługujemy klientów indywidualnych, podmioty gospodarcze i klientów zagranicznych. Pomoc prawną świadczymy zarówno w ramach jednorazowych zleceń, jak i umów regularnej obsługi prawnej. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, jednak współpracujemy  z klientami z całego kraju.