Adwokat Piotr Wojtaszak

Piotr-Wojtaszak

Szef Kancelarii adwokat Piotr Wojtaszak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji, kierunek Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Adwokat Piotr Wojtaszak był seminarzystą prof. dra hab. Pawła Sarneckiego a obronił pracę magisterską w Katedrze Prawa Konstytucyjnego z zakresu funkcjonowania Parlamentu.

Jest uznanym specjalistą z szeroko rozumianego prawa karnego i cywilnego prowadzi z powodzeniem sprawy trudne wymagające wiedzy wysoce specjalistycznej. Domeną adwokata jest obsługa spraw o odszkodowanie.

Adwokat Piotr Wojtaszak z powodzeniem reprezentował klientów w sprawach o odszkodowanie i zadośćuczynienie związane z katastrofą samolotu prezydenckiego w Smoleńsku oraz katastrofą samolotu wojskowego CASA. Występował i występuje jako obrońca lub pełnomocnik w wielu głośnych medialnych procesach, dot. umieszczenia w zakładach psychiatrycznych niewinnych osób, w których merytoryczne i profesjonalne podejście do prowadzonych spraw zaowocowało bardzo korzystnymi dla klientów orzeczeniami sądów.

 Adwokat Piotr Wojtaszak ma na swoim koncie wiele pozytywnie rozstrzygniętych spraw. Jako prawnik i adwokat  jest zawsze w pełni zaangażowany w prowadzone przez siebie sprawy oraz służy radą i pomocą innym prawnikom. Adwokat Piotr Wojtaszak prowadzi kancelarię adwokacką w Krakowie.