Kancelaria

Kancelaria adwokacka w Krakowie

Precyzyjne działanie i pełne zaangażowanie

Nawiązując z nami współpracę otrzymujecie Państwo gwarancję starannego działania i pełnego zaangażowania całego zespołu Kancelarii.

Kancelaria to wieloosobowy zespół adwokatów o różnych specjalizacjach i kierunkach zainteresowań, który uzupełniany jest przez aplikantów adwokackich oraz pracowników administracyjnych. Dzięki różnorodności specjalizacji oraz wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane zagadnienia, w każdej dziedzinie prawa. Obsługujemy klientów indywidualnych jak również podmioty gospodarcze.

Pomoc prawną świadczymy zarówno w ramach jednorazowych zleceń, jak i umów regularnej obsługi prawnej. Nasza siedziba mieści się w Krakowie jednak dzięki współpracy z zaprzyjaźnionymi kancelariami adwokackimi w całej Polsce, jesteśmy w stanie podjąć się prowadzenia sprawy w całym kraju.


Adwokat Piotr Wojtaszak

adwokat Piotr Wojtaszak jest absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Adwokat jest uznanym specjalistą z zakresu prawa karnego oraz prawa karnego wykonawczego. W sferze zainteresowań adwokata jest również prawo karne gospodarcze, kryminologia oraz etiologia przestępczości. Adwokat broni interesów swoich klientów na każdym etapie powierzonej sprawy. Występuje jako obrońca w postępowaniu przygotowawczym oraz przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji. Na osobisty kontakt adwokata mogą również liczyć osoby przebywające w areszcie, zakładzie karnym oraz szpitalu psychiatrycznym.

Działalność adwokata była przyczynkiem m.in wprowadzenia zmian w polskiej procedurze karnej oraz kodeksie karnym wykonawczym dot. umożliwienia podejrzanemu osobistego udziału w posiedzeniu sądu w ramach wykonywania izolacyjnego środka zabezpieczającego. Adwokat prowadzi również z powodzeniem sprawy przed Sądem Najwyższym, Trybunałem Konstytucyjnym oraz Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Adwokat Piotr Wojtaszak współpracuje w charakterze eksperta z wieloma stacjami telewizyjnymi, rozgłośniami radiowymi i czasopismami. Prawem zawodowo zajmuje się od 2003 roku.

Wiemy, jak bronić praw. Pracujemy z ludźmi, dla ludzi i z pełnym poszanowaniem prawa. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji! Przejdź do kontaktu

2022 © Wszystkie prawa zastrzeżone. www.adwokat-wojtaszak.pl